Kup Hrvatske u preciznoj orijentaciji 2009
 

Cro-Slo Trail-O League 2009

Competitions

  Date Competition Place Organizer
1 03.05.2009. Orienteering Triangle Varaždinske Toplice (HR) OK Međimurje
2 09.05.2009. Vihor Pre-O Challenge Ključić Brdo (HR) OK Vihor
3 06.06.2009. SPOL 3, CETOM Ljubljana (SI) OK Trzin
4 07.06.2009. SPOL 4 Godovič, Logatec (SI) OK Azimut
5 12.09.2009. SPOL 5 CANCELLED Cerkno (SI) OK Azimut
6 13.09.2009. Vihor Pre-O Adventure Bundek, Zagreb (HR) OK Vihor
7 06.06.2009. Jesensko O-srečanje Kamniška Bistrica (SI) OK Trzin

Results - Category E

O P J Name Club Nat 1 2 3 4 5 6 7 Total
1 1   Zdenko Horjan OK Vihor CRO 82,10   88,64     100,00 65,53 336,27
2     Ivo Tišljar OK Orion CRO 53,40 80,39   100,00     100,00 333,79
3 2   Ivica Bertol OK Vihor CRO 64,50     93,22   82,15 73,70 313,57
4     Dalibor Perković OK Vihor CRO 75,33 74,05 82,76 77,99     70,54 310,13
5     Gábor Erdős Zalaegerszegi TFK HUN 70,21   75,63 93,54   68,82   308,20
6     Mateja Keresteš OK Trzin SLO 68,83 65,66 100,00 72,93   46,13   307,42
7     Krešo Keresteš OK Trzin SLO 100,00 100,00   93,78       293,78
8   1 Márton Erdős Zalaegerszegi TFK HUN 62,92   65,99 77,72   85,81   292,44
8     Jasminka Cindrić Perković OK Vihor CRO 63,17 85,08 72,12 72,03     61,20 292,40
10     Ágnes Erdősné Németh Zalaegerszegi TFK HUN 58,15   64,61 93,76   65,16   281,68
11 3   Niko Čižek OK Trzin SLO 60,39   66,26 67,31   73,87   267,83
12     Duša Haložan Sedej OK Azimut SLO 62,24 65,80 64,45     38,92 56,48 248,97
13     Emil Kacin OK Azimut SLO     79,93 88,81     66,49 235,23
14     Alessandro Casarin OR Swallows ITA 62,85     94,73     76,96 234,54
15     Ivana Gobec OK Vihor CRO 64,33         86,77 83,13 234,23
16     Vlado Sedej OK Azimut SLO 57,46 41,73 59,11     39,25 59,58 217,88
17     Nenad Lovrec OK Vihor CRO 65,61 57,02       78,49   201,12
18     Janko Lapajne OK Azimut SLO     71,21 67,47     56,99 195,67
19     Damir Gobec OK Vihor CRO 57,29         65,38 70,94 193,61
20     Igor Bončina OK Azimut SLO     54,55 76,34     60,40 191,29
21   2 Timi Čižek OK Trzin SLO 58,22   66,64 61,53       186,39
22     Anja Babič OK Trzin SLO 52,94   35,36 62,49     33,97 184,76
23 4   Fruzsina Bíró BEA HUN     88,48 94,72       183,20
24     Tomislav Varnica OK Vihor CRO   96,07 83,02         179,09
25     Márton Scultéty KTK HUN     94,19 83,17       177,36
26     Renato Bettin Or. Swallows Noale ITA     77,49 99,70       177,19
27     Remo Madella Rem Maps ITA     82,64 94,19       176,83
28     Klemen Kenda OK Azimut SLO     77,51 99,17       176,68
29     Viktor Hites VBT HUN     77,16 88,84       166,00
30     Libor Forst   CZE     83,02 78,65       161,67
31     Jana Glabazňová   CZE     82,57 77,94       160,51
32     Pavel Dudik   CZE     85,55 71,91       157,46
33     Gábor Borbély VBT HUN     99,86 56,36       156,22
34     Nenad Mihaljević OK Vihor CRO 50,64 40,90       55,59   147,13
35     Susy De Pieri CUS Parma ITA     66,19 78,16       144,35
36     Laszlo Nemeshazi - HUN     66,03 78,05       144,08
37     Tiziana De Monte CAI XXX Ottobre ITA     77,32 66,70       144,02
37     Herwig Allwinger OK Brežice AUT 74,27 65,74           140,01
39     Gerzson Kéri HAV HUN     65,08 71,97       137,05
40 5   Bohuslav Hůlka   CZE     71,00 62,44       133,44
41     Renato Pelessoni CAI Monfalcone SLO     66,17 67,20       133,37
42     Orsolya Scultéty KTK HUN     59,04 72,40       131,44
43     Hajni Péter VBT HUN     57,76 72,43       130,19
44 6   Roberta Falda Gronlait OR Team ITA     77,44 50,43       127,87
45     Julianna Grant BÖF HUN     53,44 73,02       126,46
46   3 Mario Štambuk OK Merz CRO   59,26       66,02   125,28
47   4 Gergely Erdős ZTC HUN     63,62 56,15       119,77
48     Boris Dvorský   CZE     60,01 56,62       116,63
49 7   Viktor Beke BAL HUN     53,86 50,44       104,30
50   5 Ivor Mikulčić OK Vihor CRO 50,76 51,53           102,29
51     Andreja Anžur OK Komenda SLO       98,80       98,80
52 8   Viktorio Miković OK Vihor CRO 50,64 46,22           96,86
53     Fulvio Lenarduzzi Or. Sc. Friuli ITA       92,87       92,87
54     Ferenc Fehér ZTC HUN     88,66         88,66
55     Elvio Cereser GSD Corvovivo ITA             83,00 83,00
56   6 Alexandra Simon ZTC HUN     77,30         77,30
57     Feike Alewijnse OK Trzin NED     71,79         71,79
58     Cesare Tarabocchia OK Azimut ITA     70,77         70,77
59     Hans Luttenberger Heeressportverein F. AUT 67,73             67,73
60     Karlo Gobec OK Vihor CRO 60,88             60,88
61     Dario Štambuk OK Merz CRO   60,77           60,77
62     Attila Bányai ZTC HUN     59,11         59,11
63     Bojan Dremel OK Trzin SLO             56,67 56,67
64     Marija Anžur OK Komenda SLO       55,76       55,76
65     Matej Sedej OK Azimut SLO     53,76         53,76
66   7 Mihaela Kočila OK Međimurje CRO 52,34             52,34
67   8 Andrea De Monte CAI XXX Ottobre ITA     48,00         48,00
68 9   Miklósné Toldi BAL HUN     0,00 44,61       44,61
69 10   Virág Kátai BAL HUN     5,58 33,30       38,88
70     Neda Punek Gobec OK Vihor CRO 36,98             36,98
71     Damir Validžić OK Vihor CRO             34,69 34,69
72 11   Jitka Buriánová   CZE       29,39       29,39
73     Roy Grant - HUN     24,61         24,61
74     Róbertné Kátai BAL HUN     0,00         0,00

Rezultati kategorija A

O P J Name Club Nat 1 2 3 4 5 6 7 Total
1   1 Iva Lovrec OK Vihor CRO 100,00 100,00       100,00   300,00
2   2 Dora Težak OK Vihor CRO 92,91 71,66       66,88   231,45
3   3 Antun Tišljar OK Orion CRO 67,04 90,57       64,15   221,76
4   4 Mia Lovrec OK Vihor CRO 92,70 54,81       69,81   217,32
5   5 Mislav Šajatović Šuba OK Kapela CRO 82,08 71,84       49,06   202,98
6     Dániel Heilig VBT HUN     100,00 100,00       200,00
7     Sanja Žužić OK Vihor CRO           90,99 79,63 170,62
8     Robert Težak OK Vihor CRO 98,24 63,52           161,76
8   6 Matej Štambuk OK Merz CRO   82,64       70,86   153,50
10   7 Lea Katarina Gobec OK Vihor CRO 82,98         62,89   145,87
11   8 Luka Mihaljević OK Vihor CRO   64,99       66,04   131,03
12     Zsuzsa Eveli VBT HUN     48,08 66,52       114,60
13     Ivana Težak OK Vihor CRO 48,22         65,20   113,42
14   9 Lara Jerman OK Trzin SLO             100,00 100,00
15     Maja Cvitković OK Vihor CRO           97,69   97,69
16     Vojko Kacin OK Azimut SLO       90,71       90,71
17   10 Timo Gobec OK Vihor CRO           86,37   86,37
18     Darinka Lovrec OK Vihor CRO 81,50             81,50
19   11 Maj Hrovat OK Trzin SLO             79,88 79,88
20     Damir Validžić OK Vihor CRO     74,89         74,89
21   12 Patrik Malnar OK Ris CRO           72,75   72,75
22   13 Matija Kučinac OK Vihor CRO           71,91   71,91
23   14 Ivor Mikulčić OK Vihor CRO           71,28   71,28
24   15 Ula Dremel OK Trzin SLO     67,39         67,39
25     Bojan Dremel OK Trzin SLO     67,23         67,23
26     Smiljana Janžek OK Međimurje CRO 62,76             62,76
27     Tea Kučinac OK Vihor CRO           57,86   57,86
28   16 Martin Špendl OK Trzin SLO             57,16 57,16
29     Jeremy MacKinnon OK Međimurje GBR   50,75           50,75
30     Damjana Blatnik   SLO     49,77         49,77
31     Amanda MacKinnon OK Međimurje GBR   48,92           48,92
32 1   Fanika Trunkelj OK Trzin SLO     43,55         43,55
33   17 Filip Jakob Špendl OK Trzin SLO             41,79 41,79
34   18 Ana Tišljar OK Orion CRO           40,67   40,67